Copy
Bu e-postayı tarayıcınızda görüntülemek için tıklayız

Kurucumuzdan

 

Değerli Velilerimiz,

Sizlerle sık sık eğitim, öğretim yılı dönemsel değerlendirmelerimizi ve çalışmalarımızı paylaşmak üzere bültenlerimizi yayınlıyoruz. İlkokul'dan Lise sınıflarımıza kadar öğretmenlerimiz, yöneticilerimiz ve ben farklı ortamlarda sizlerle bir araya gelerek bilgi alışverişlerinde bulunuyor, sizleri de sürecin içerisinde aktif olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Bitirmek üzere olduğumuz Nisan ayında da bu birlikteliklerimizi verimli ve keyifli bir şekilde sürdürdük. Velilerimiz ile hafta sonları buluştuk, çocuklarımızla bayramlar, etkinlikler, geziler gerçekleştirdik.

Her zaman üzerine basa basa ifade ediyorum ki her ortamda Altın Eğitim; bilgisi, kültürü, duruşu, öğretmeni, velisi ve tabi ki öğrencileri ile farklılık yaratarak yaptığı her çalışmayla çıtayı daha da yükseltiyor. 23 Nisan Balomuz'dan, Şiir Dinletimize, Okuma Bayramımızdan, katıldığımız bilgi ve kültür yarışmalarına, Avrupa Gezimizden, 28 Nisan'da veli ve öğrencilerimizle yapacağımız Kapadokya Turumuza dolu dolu bir ayı daha geride bırakacağız. Mayıs ayı da bir o kadar yoğun akademik ve sosyal çalışmalar ile bizleri bekliyor. 

Öğrencilerimize yaptığımız Memnuniyet Anketi sonuçları da gösteriyor ki, okullarını, öğretmenlerini seven, yapılan çalışmaları değerli ve geliştirici bulan, bizlere inanan ve güvenen çocuklarımızla birlikteyiz. Tabi ki bu noktada size de onları böyle güzel yetiştirdiğiniz için tekrar teşekkür etmek istiyorum. Mayıs ayı içinde sizler için hazırladığımız memnuniyet anketlerimizi göndererek görüş ve önerilerinizi öğrenmek istiyoruz. 

Sözü çok uzatmadan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, hepinize çocuklarınızla birlikte sağlıklı, mutlu ve sevgi dolu günler diliyorum.

Tolga ÖZDEMİR 

Erken Kayıt Günleri

11 Mayıs'ta sona eriyor.


Değerli Velilerimiz,
2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı için erken kayıt dönemimize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Henüz kaydını yenilememiş olan velilerimiz 11.05.2018 Cuma gününe kadar erken kayıt olanaklarından faydalanabilirler.

İsviçre, Fransa, Almanya Gezimiz

Ortaokul ve Lise öğrencilerimiz USA CAMP işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz Avrupa Bilim, Tarih, Teknoloji, Kültür turunda Cern Nükleer Araştırma Merkezi, Einstein Müzesi, Zürih Üniversitesi Bilim Merkezi, Legoland Almanya, Porsche Müzesi, Cailler Çikolata Fabrikasının bulunduğu toplam 6 şehir 3 ülkeyi gezdiler.

Çağdaş Sanatlar Sergisi

Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencilerimiz, Birleşmiş Ressamlar ve Heykeltıraşlar Derneği sergisini gezdiler. Çalıştaylara katılıp değerli ressam ve heykeltıraşlarımız ile tanıştılar. Ankara'nın ilk ve tek Özel Güzel Sanatlar Lisesi olan okulumuz 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı için 26 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olan yetenek sınavları ile öğrenci alımı yapacaktır.

Cennet Bahçesinde Buluştuk

Velilerimiz ile okul dışında da birlikte kaliteli zamanlar geçirmeye devam ediyoruz. Nisan ayında ilk ve ortaokul veli ve öğrencilerimizle hafta sonları brunchlarda bir araya gelerek paylaşımlarımızı, birlik ve beraberliklerimizi güçlendirdik. 28-29 Nisan tarihlerinde hepbirlikte Kapadokya'da olacağız.
 

23 Nisan, Atatürk Çocukları

Öğrencilerimizle birlikte her Milli Bayram olduğu gibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını'da coşkuyla kutladık. 23 Nisan Balomuza katılan öğrencilerimiz hazırladıkları oratoryo, dans ve şarkılarını sergileyip gönüllerince eğlendiler. Tüm okul olarak kutladığımız 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlıklarımız da tüm hızıyla devam ediyor.

Umutluluk İstasyonu

Umutluluk İstasyonumuzdan çıktığımız yolculuğumuzda ülkemiz ve dünya şiirine damga vurmuş şairlerin duraklarına uğradık. Öğrenci ve öğretmenlerimizin dekordan, kostüme birlikte hazırladıkları dinletimize ilgi yoğun, beğeni yüksekti. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 

Moralimiz Yüksek, Sınava Hazırız

8. Sınıf öğrencilerimiz 2 Haziran' da girecekleri LGS çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyorlar. Akademik çalışmalarının yanı sıra moral ve motivasyonlarını da yüksek tutmak için okul dışı faaliyetlerde de bulunuyorlar. Son olarak öğretmenleri ile birlikte Eymir Gölü'nde nefes ve konsantrasyon çalışmaları yaptılar.
© 2018 Özel Altın Eğitim Okulları, Tüm hakları saklıdır.


Dilerseniz bilgilerinizi güncelleyebilir veya listemizden ayrılabilirsiniz.

Email Marketing Powered by Mailchimp