Copy
Bu e-postayı tarayıncınızda görüntülemek için tıklayınız
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı

 

ALTIN EĞİTİM
O K U L L A R I

Haber Bülteni

YIL 2018 I SAYI 5

Merhaba Altın Eğitimliler,

Yaz tatilinizin sağlıklı, huzurlu ve keyifli geçiyor olmasını diliyorum. Ağustos ayının sona ermesiyle birlikte okula dönüş hazırlıkları da yoğun bir şekilde devam ediyor. Altın Eğitim Okulları olarak bizler de okulların kapanmasının ardından hiç vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başladık.

Bildiğiniz üzere Temmuz ayına kadar süren seminer dönemimizde çok önemli konuklarımızla farklı alanlarda, hizmet içi eğitim çalışmalarımızı sürdürdük. Milli Eğitim Bakanımız, Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk, Bilişim Garaj Akademisi Kurucusu Sayın Prof. Dr. Selçuk Özdemir, Uzman Psikolog Sayın Nevsun Duman, Kişisel Gelişim Uzmanı Sayın Hale Caneroğlu, Yaşam Koçu ve Danışman Sayın Özgür Arda ve Araştırmacı Çocuk Merkezi Kurucusu Sayın Dr. Derya ŞAHHÜSEYİNOĞLU konuklarımız oldular. 

Aynı dönemde 8. sınıf öğrencilerimiz LGS, 12. sınıf öğrencilerimiz TYT ve AYT sınavlarına girdiler. Aynı zamanda Güzel Sanatlar Lisemiz yetenek sınavlarını gerçekleştirdik. Ağustos ayı yoğunluğumuzu sınav sonuçları ve tercih dönemleri oluşturdu. Öğrencilerimiz artık heyecanla üniversite yerleştirme sonuçlarını bekliyorlar. Hepsinin sonuçları göğsümüzü kabartırken Sevgili Sinem sayısal bölümde ilk 1000, yabancı dilde ise ilk 500'e girerek gurur kaynağımız oldu. Çocuklarımızın Lise ve Üniversite dönemlerini başarılarını arttırarak geçireceğine yürekten inanıyorum.

Okullarımızda 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılına, M.E.B. onayı ile 10 Eylül 2018 Pazartesi günü başlıyoruz. Bayramdan hemen sonra kitap, kıyafet ihtiyaçlarını karşılamak üzere sizlere okula davet edeceğiz. Anasınıfı ve 1. Sınıf Velilerimiz ile okul açılmadan önce bir araya gelerek bilgilendirme toplantılarımızı 8 Eylül Cumartesi günü yapmayı planladık.

Bu yıl bayramlarımızı arka arkaya yaşıyoruz. Kurban Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutluyor, sevdiklerinizle birlikte güzel bayramlar geçirmenizi diliyorum. Bu dönemde Ankara dışına çıkıp döneceklerden özellikle trafikte dikkatli olmalarını önemle rica ediyorum. 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Altın Eğitim Ailesi'ne yeni katılan tüm öğrenci ve velilerimize hoş geldiniz diyor, bayram dönüşü görüşmek üzere hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tolga ÖZDEMİR
Kurucu
Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa, Büyük Taarruz 26-30 Ağustos 1922
Araştırmacı Çocuk Merkezi Kurucusu Dr. Derya ŞAHHÜSEYİNOĞLU ile seminer çalışmalarımızı tamamladık.
Eğitim Haberleri
5580 SAYILI KANUN KAPSAMINDAKİ ÖZEL OKULLARDA ÖĞRENİM GÖREN/GÖRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN VERİLECEK EĞİTİM VE ÖĞRETİM DESTEĞİ başvuruları 16 Ağustos tarihinde başladı. Başvuruda bulunacak velilerimizin, aşağıda bulunan kılavuzu inceleyerek, gerekli evrak, dokümanlar tam olarak okulumuza müracaat etmeleri gerekmektedir.
Eğitim Öğretim Desteği Kılavuzu
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a, Ankara Eğitim Platformu’nda yer alan okul kurucu ve kurucu temsilcilerinin katılımıyla, makamında hayırlı olsunziyaretinde bulunduk. Ziyarete; Abc Koleji, Altın Eğitim Okulları, Anaşehir Okulları, Arı Okulları, Artı Destek Anadolu Lisesi, Beştepe Koleji, Maya Koleji, Meltem Ayhan Okulları, Nesibe Aydın Okulları, Seviye Koleji, Yıldız Sınav Koleji, Yükselen Koleji ve Zafer Koleji’nin kurucu ve kurucu temsilcileri katıldı. 
Sayın Bakanımıza yeni görevinde başarılar dileriz.
Milli Eğitim Bakanımızı makamında ziyaretimiz.
© 2018 Özel Altın Eğitim Okulları, Tüm Hakları Saklıdır.


Dilerseniz bilgilerinizi güncelleyebilir veya ulistemizden ayrılabilirsiniz.

Email Marketing Powered by Mailchimp