Copy
RuaCrew kevadine infokiri
Vaata kirja brauseris

Hea lugeja!

 

Kaunist kevadet! Käesolevast uudiskirjast leiad infot peagi saabuvate heategevuslike sündmuste ja koolituste osas ning häid soovitusi lapsevanematele suviseks hooajaks. 


Head lugemist!

Rat Race 2017

 

Sellel aastal toetab heategevusjooks Rat Race RuaCrew tugiisikute koolitusprogrammi ja Suvekooli noortele.

Rat Race jooksu osavõtutasudega toetatakse MTÜ RuaCrew vabatahtlike tugiisikute programmi, et ennetada 12-16-aastaste noorte riskikäitumist läbi individuaalse toe ja positiivse eeskuju.

Rat Race on sportlik ja lustakas päev vabas õhus. Põnev jooksurada, rohked üllatused ja heateo tegemise võimalus on see, mida Rat Race Sulle pakub.

Rat Race Tallinn 2017 toimub 2. juunil 2017 Tallinna Raekoja platsil Tallinna Vanalinna Päevade raames. Osalema oodatakse kuni 5-liikmelisi meeskondi nii ettevõtetest, MTÜdest kui sõpruskondadest.


Tule tee jooksuga üks heategu!

Registreeri

Suvekool

Suvekool on suunatud eelkõige tugiteenustel olevatele noortele, et pakkuda neile suveks alternatiivset ja atraktiivset tegevust. Noorte huvi toetamiseks ja kire avastamiseks tutvustatakse erinevaid vaba aja veetmise võimalusi ning tuuakse lähemale ka erinevad abisaamise võimalused, seda koostöös erinevate koostööpartneritega nagu Töötukassa Noortegarantii, Lasteabi, Politsei- ja Piirivalveamet jt.

Suvekool 2017 toimub sel aastal neljandat korda. Augustikuus saavad Prangli saarel kokku kuni 30 noort ja 15 vabatahtlikku, et veeta kolm toredat erinevaid tegevusi täis suvepäeva. Miks just seal? Meie mõte on tuua noored nende tavapärasest keskkonnast välja ja ühtlasi ka eemale ahvatlustest, mida linnakeskkond igal nurgal pakub.

Kui ka Sinul on soov toetada nimetatud suvist tegevust, ennetamaks noorte õigusrikkumisi, saad teha annetetuse RuaCrew arveldusarvele: EE272200221047075411. Ühing kuulub tulumaksusoodustustega ühingute nimekirja. Selgituseks võib märkida Suvekool 2017.

Lisaks on oodatud ka auhinnad erinevate tegevuste juures ning muidugi  suupisted ja karastusjoogid, mida teismelistega alati palju kulub. :)

Vaata Suvekool 2014 kokkuvõtvat videot:

Töötoad-vestlusringid

Kevadel on toimumas mitmed vestlusringid lapsevanematele. Sobivaid teemasid jagub erinevas vanuses laste vanematele: 
Vestlusringide kohta on täpsem info leitav kodulehel: http://ruacrew.ee/koolitused
 
Lisaks pakutakse ennetavaid töötubasid ka noortele. Võimalus on tellida töötuba tervele klassile või konkreetsele noortegrupile. Teemadeks on kiusamise ennetamine, sõltuvusainete tarvitamise ennetamine ja seksuaalkäitumine.

Tugiisikute otsimine

RuaCrew on pakkunud alates 2010. aastast riskikäitumisega noortele tuge positiivse eeskuju näol. 2017. aasta tugiisikute koolitusprogramm saab alguse taaskord sügisel. Juba täna on võimalik kandideerida vabatahtlikuks tugiisikuks. Saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri, miks soovid saada vabatahtlikuks tugiisikuks ning saada need e-mailile: info@ruacrew.ee

Koolitusprogrammi kestvuseks on neli kuud, sisaldades endas üle 30 tunni iseseisvat tööd ning ligi 80 tundi auditoorset tööd, mis toimuvad tööpäeva õhtuti ja nädalavahetustel.
Koolitusel osalemine on TASUTA.
Loe lähemalt

Anonüümsed lapsevanemad

 

2017. aasta sügisel alustab RuaCrew lapsevanematele mõeldud vestlusringidega “Anonüümsed lapsevanemad”, mis on mõeldud kooliealiste laste vanematele. Ka kõige tublimatel lapsevanematel on hetki, kus ei tea, mida teha. Samas on kõikidel olemas nipid, mis toimivad ja mida saaks teistega jagada. Õdusas grupis arutletakse erinevatel laste kasvamisega seotud teemadel, jagatakse soovitusi, kogemusi ja nippe.

Kohtumised toimuvad kaks korda kuus Tallinna kesklinnas.
Loe lähemalt

Soovitused suveks lapsevanematele

Suvi on aeg, mil lastel on koolivaheaeg, huvitegevuses on paus ning käes on palju vaba aega. Lapsevanemad käivad tööl ning ka tänased vanavanemad on veel eas, mil ollakse väga hõivatud. RuaCrew jagab mõningaid soovitusi, mida vanematena tähele panna või mida järgida.
Loe blogi
Aitäh, et võtsid aega kirja lugemiseks!

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid tuge koduste probleemide lahendamiseks, siis võta meiega julgesti ühendust: info@ruacrew.ee

Heade soovidega

MTÜ RuaCrew
Facebook
Website


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
MTÜ RuaCrew · Tatari 12 · Tallinn 10116 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp