Copy
Komende prijsuitreikingen
View this email in your browser
Komende prijsuitreikingen ….En de winnaars zijn !!!
Onze mooie winnaars van de hieronder vermelde wedstrijden willen we op gepaste wijze huldigen. Dit gaat gebeuren in overleg met de sponsors en wedstrijdcoördinator tijdens onze geplande maandelijkse prijsuitreikingen van vrijdag 9 december* om 19:00 u
 
De specifieke winnaars en sponsors worden persoonlijk per mail uitgenodigd en zijn ook per wedstrijd hieronder aangekondigd.
Iedereen is natuurlijk van harte welkom en kan eventueel een mooie prijs winnen tijdens de fel gesmaakte tombola onder de aanwezigen.
Laat uw contact /per wedstrijd weten indien u NIET aanwezig kan zijn. Enkel in dit geval wordt uw prijs gereserveerd en later overhandigd. In het andere geval worden de prijzen terug ter beschikking gesteld van de sponsor of de club.
De dresscode is casual (das of jas voor de heren)
De sponsors & sportcomité hopen jullie allen te ontmoeten.
Sportieve groeten.
Datum GS RABOTVINS CUP CUMUL 2022 Coördinator
Seizoen 2022 SPONSOR : RABOTVINS 5 Wedstrijden
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 2 101 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD CAPPELLE DANY 25 ( 13 - 12 ) 1st.Plaats
       
NETTO HEREN VAN DER JAGT PETER 46 ( 27 - 19 ) 1st.Plaats
  DE WOLF STEFAAN 45 ( 23 -22 ) 2de.Plaats
       
       
NETTO DAMES VANDEVEN MARTINE 39 ( 20 - 19 ) 1st.Plaats
  CARLEER GRETA 38 ( 19 - 19 ) 2de.Plaats
 
Datum GS QUALIGLAS TROPHY CUMUL 2022 Coördinator
Seizoen 2022 SPONSOR : QUALIGLAS Danny
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 2 86 Spelers
Categorie Naam Score  
BRUT GEMENGD VANOVERBEKE PETER 23 ( 13 - 10 ) 1st.Plaats
       
NETTO HEREN VANOVERBEKE 49 ( 26 - 23 ) ZIE BRUT
  MELIS CHRISTIAN 47 ( 27 - 20 ) 1st.Plaats
  VAN MALDEREN PATRICK 41 ( 23 - 18 ) 2de.Plaats
       
NETTO DAMES GUIGNEZ RENATA 41 ( 21 - 20 ) 1st.Plaats
  WAELKENS ANN 39 ( 20 - 19 ) 2de.Plaats
 
datum activiteit club coördinator
15 okt YY weekend Mont Garni Ignace
Sponsor :   Jan Smets
resultaten
    naam     score  
bruto   Claeys Pascal     24/40  
             
    Danckaert Bert     40  
netto heren   Van Leirberghe Ignace     39  
    Serraes Guy     39  
             
             
netto dames   Van de Velde Katia     33  
    Vandepitte Rita     33  
             
             
datum activiteit club coördinator
23 okt YY weekend Dunkerque Ignace
Sponsor :   Carpentier Hardwood Solutions
resultaten
    naam     score  
bruto   Serraes Guy     20/34  
             
netto heren   Van Leirberghe Ignace     37  
    Haegeman Pieter     37  
             
netto dames   Carpentier Heidi     33  
    Zhang Nan     31  
             
Datum GS TEAM CUP CUMUL 2022 Coördinator
Seizoen 2022 SPONSOR : SPORTCOMITÉ Danny
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 2 (8 wedstrijden) 77 TEAMS
Categorie Naam Score  
NETTO GEMENGD MORTIER INE 53 ( 27 - 26 ) 4 deelnames 1st.Plaats
  BEHAEGHEL KURT    
       
  MELIS CHRISTIAN 50 ( 25 - 25 ) 3 deelnames 2de.Plaats
  VANDEVOORDE MICHEL    
       
  MANGELSCHOTS FRANK 49 ( 24 - 25 ) 6 deelnames 3de.Plaats
  KADRIA MIRELA    
       
  COPPENS MARTIN 48 ( 24 - 24 ) 6 deelnames  
  VAN CANEGHEM HUGO    
       
  BATSLÉ MARC 48 ( 23 - 25 ) 5 deelnames  
  D´HOUS GERDA    
datum activiteit club coördinator
29 okt YY weekend Coldcup Mérignies Frank
Sponsor :   Sportcomité
resultaten
    naam     score  
bruto   DE CORTE Henk     20 Winnaar
             
netto heren   FIEMS Geoffrey     36 Winnaar
    CORNELIS Dirk     35 Winnaar
             
netto dames   DE POORTER Brigitte     30 Winnaar
    ONDERBEKE Katelyne     29 Winnaar
             
datum activiteit club coördinator
11 nov YY weekend Prise D'eau Frank
Sponsor :   Sportcomité
resultaten
    naam     score  
bruto   HABAY Kartsen     17 Winnaar
             
netto heren   MANGELSCHOTS Frank     38 SC
    CORNELIS Dirk     35 Winnaar
    VAN DER WATT Morney     34 Winnaar
             
netto dames   BOFFIN Kate     37 Winnaar
    KADRIA Mirela     32 Winnaar
             
datum activiteit club coördinator
11 nov YY golfschool GS Champs Trophy Frank
Sponsor :   Champs
resultaten
    naam     score  
bruto   VANDEVOORDE Michel     11 Winnaar
             
netto heren   DE COSTER Michel     21 Winnaar
    VAN HUFFEL Gilles     21 2e
             
netto dames   DE GROOTE Evelyne     20 Winnaar
    MORTIER Ine     14 2e
             
Datum GS CHAMPS TROPHY CUMUL 2022 Coördinator
Seizoen 2022 SPONSOR : CHAMPSSPORT Danny
Resultaten CUMUL KLASSEMENT BEST OF 2 89 Spelers
Categorie Naam Score 4 wedstrijden
BRUT GEMENGD VAN DE VOORDE MICHEL 26 ( 14 - 12 ) 1st.Plaats
       
NETTO HEREN VAN CANEGHEM HUGO 44 ( 22 - 22 ) 1st.Plaats
  VAN DE VOORDE MICHEL   BRUT
  DECKERS ARION 42 ( 22 - 20 ) 2de.Plaats
       
NETTO DAMES DE GROOTE EVELYNE 44 ( 24 - 20 ) 1st.Plaats
  VAN VRECKEM ELS 39 ( 21 - 18 ) 2de.Plaats