Copy
Bu e-postayı tarayıcıda görüntüleyin
 
 
   
 
 
 

yeni döneme merhaba

Merhaba değerli velilerimiz,
Öğrencilerimiz ve sizlerin yaz tatili dönemini keyifle geçiriyor olmanızı umut ediyorum. Okulların açılmasına kısa bir süre kaldı, bizler hazırlıklarımızı tamamlıyor ve çocuklarımızın okula dönüşlerini heyecanla bekliyoruz. Kalan süre içinde tatili verimli kılmak üzere verdiğimiz önerileri yapmalarını ümit ederim. Bu önerilere internet sitemiz okullarımız bölümünden ilgili okulu seçerek sağ tarafta bulunan Tatil Önerileri linklerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgili veliler, sizlerden ayrı kaldığımız süre içerisinde okuldaki heyecan ve çalışmalarımız da bir yandan devam ediyor. Haziran yıl sonu seminerlerimiz, TEOG ve LYS sonuç, tercih ve yerleştirme dönemleri, İngiltere Yaz Kampı ve Yaz Okulu programlarının ardından Eylül seminerlerimizi yaparak öğrencilerimizi karşılayacağız. Bu arada Ağustos ayının son haftasından itibaren 12. Sınıf Üniversite Hazırlık Programımız ve yemek, servis, kitap, forma gibi ihtiyaçların karşılanması için sizleri okula davet edeceğiz.

Bir taraftan da okulumuzda hayata geçireceğimiz yeniliklerle sizlerle buluşacağız. Bülten farklı bölümlerinde bu yenilikler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Önemli bir hatırlatmayı da sizlerle paylaşmak istiyorum. 2017-2018 Eğitim öğretim yılı Eğitim Teşvikleri için başvurular 10 Ağustos - 6 Eylül tarihleri arasında yapılacak. Lütfen ilgili bölümdeki linke tıklayarak başvuru kılavuzunu dikkatle incelemenizi ve evrakları tam olarak hazırlayarak başvurularınızı yapmanızı rica ediyorum. 

Kısa süre içerisinde sizlerle tekrar buluşacak olmanın heyecanı ile sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Tolga ÖZDEMİR

 
   
 
 
 

2017-2018 altın eğitim'de neler olacak?

 

Altın Eğitim Mobil Bilgi Sistemi


Sizlerle daha etkin ve hızlı iletişim kurabilmek üzere birçok konuda paylaşımlarda bulunacağımız, yalnızca okulumuza özel yepyeni bir mobil iletişim ağı!
Kullanıcı bilgileriniz ve şifreniz çok kısa bir zaman içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.
 
 Altın Eğitim Okulları Mobil Bilgi Sistemi Android uygulamasına Google Play indirme mağazasından erişim için BU BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ.
 
 Altın Eğitim Okulları Mobil Bilgi Sistemi iOS (Apple) uygulamasına iTunes indirme mağazasından erişim için BU BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ.
 
 Altın Eğitim Okulları Mobil Bilgi Sistemi'ne tarayıcı (Web browser) üzerinden erişim (altinegitim.okul101.com) için BU BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ.

 

 
ÖZEL OKULLARDA ÖĞRENİM GÖREN/GÖRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN VERİLECEK EĞİTİM VE ÖĞRETİM DESTEĞİ UYGULAMA e-KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ

Tüketim Toplumundan Üretim Toplumuna


Öğrencilerimiz hem öğrenerek hem eğlenerek hayata geçirecekleri bilişim uygulama proje ve yarışmalarıyla, geleceğe hazırlanacakları programlama, robotik, teknoloji ve bilişim uygulamaları 2017-2018'de Altın Eğitim'de. Detaylı bilgi için Bilişimgaraj Akademisi linkini ziyaret edebilirsiniz. 

Serviscell


Öğrencilerimizin servis hizmetlerinden en güvenli ve verimli şekilde faydalanması için tüm araçlarımızda servis izleme ve takip sistemi uygulanmaya başlanmıştır. Veli takip sayfasına ulaşmak için Veli Giriş linkine tıklayınız. 

 
Copyright © 2017 Özel Altın Eğitim Okulları, Tüm hakları saklıdır.


Bu e-posta ile ilgili olarak dilerseniz
bilgilerinizi güncelleyebilir veya listemizden ayrılabilirsiniz.

Email Marketing Powered by Mailchimp