Copy

ALTIN EĞİTİM BÜLTENİ

MAYIS 2017

Değerli Velilerimiz,
Mayıs ayına geldik, artık 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının son haftalarına girmiş bulunuyoruz. Öğrencilerimiz için başarılı geçen bir yılın ardından yaz tatili, bizler için de yaptığımız çalışmaları değerlendirme, geliştirme ve elbette biraz da dinleme zamanı olacak.

29 Nisan - 1 Mayıs tarihlerinde Adonis Tur organizasyonu ile gerçekleşen Çanakkale - Bursa gezisine, gösterdikleri yoğun ilgi için öğrenci ve velilerimize, üç gün boyunca tüm ihtiyaçlarımızı titizlikle gidermek için çaba gösteren Adonis Tur ve ekibine teşekkür ederiz. Çanakkale'de verdiğimiz yüz binlerce canın kıymetini attığınız her adımda hissettiğiniz yarımada'nın büyülü atmosferini herkesin yaşamasını tavsiye ediyorum. 1 Mayıs ile birleşen gezimiz vesilesi ile de tüm İşçi ve Emekçi'lerimizin bayramını kutluyor, hakların ve özgürlüklerin kısıtlanmadığı, tüm emekçilerin hayat standartlarının ve yaşam kalitelerinin yüksek olduğu bir Türkiye diliyorum.

Bir önceki hafta sonunda ise Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara hediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı öğrencilerimizle birlikte son derece keyifli bir balo ile kutladık. Çocuklarımızın, Cumhuriyetin temel değerlerinden biri olan Ulusal Egemenlik bilincini hayatları boyu taşıyacaklarına olan inancım tamdır.

Bu yıl İlkokula başlayan miniklerimiz ise bizlere küçük yürekleri kocaman bir Okuma Bayramı sergilediler. Başarılarının tüm eğitim hayatları boyunca devamını dilerim.

26 - 27 Nisan tarihlerinde 8. sınıf öğrencilerimiz ikinci TEOG sınavlarına girdiler. Çok başarılı sınavlar geçiren öğrencilerimizin Türkiye ortalamalarının çok üzerinde sonuçlar elde ederek, lise döneminde de başarılarının artarak devam edeceğine gönülden inanıyorum. Sevgili Veliler, Çanakkale gezimiz esnasında ülkemizin batıda ki en uç noktası Babakale Köyü'nü de ziyaret etme fırsatımız oldu. Geçtiğimiz aylarda bir deprem ile sarsılan köyde 27 öğrencinin eğitim gördüğü bir ilkokul bulunuyor. Öğrencilerin yarısı Anasınıfı'na devam ederken diğer yarısı birleştirilmiş sınıfta İlkokul eğitimlerini devam ettiriyorlar. Babakale Köyü muhtarı Bekir Vargün ile görüşmemiz sonucu Babakale İlkokulu'nu kardeş okul ilan etmiş bulunuyoruz. Kardeş okulumuza yapabileceğimiz desteklerle ilgili olarak sizlerle kısa süre içinde detaylı bilgi paylaşımında bulunacağız.

Sağlıklı, başarılı, mutlu bir ay geçirmenizi diliyorum.

Tolga ÖZDEMİR   

Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19
05
Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
Resim & Müzik Bölümleri
Yetenek Sınavları
13 Mayıs Cumartesi
YAZ BAŞLIYORRR!!!
Bu yaz çocuklarımız için yine çok eğlenceli, çok öğrenceli bir program hazırladık. Drama'dan İngilizce'ye, Yüzme'den Mutfak Atöyesi'ne kadar bir çok etkinlik onları bekliyor. Yaz Okulu programı bilgi ve kayıt için (312) 282 0808 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. 
 

ALTIN EĞİTİM'DE MAYIS AYI ETKİNLİKLERİ
6 Mayıs Cts. İlkokul ve Ortaokul Ek Çalışmaları
13 Mayıs Cts. Anasınıfı Günü Saat: 11.00 Yer: Lise Çok Amaçlı Salon
13 Mayıs Cts. Güzel Sanatlar Lisesi Yetenek Sınavları
13 Mayıs Cts. Cambridge FCE Dil Sınavları (Lise)
19 Mayıs Cuma Atatürk'ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Saat: 10.00 Yer: Lise 
24 Mayıs Çar. Liseler Mezuniyet Töreni Saat: 17.00 Yer: Lise Çok Amaçlı Salon
26 Mayıs Cuma Hava Müzesi Gezisi (İlkokul)
* Programlarda değişiklikler olabilir. Yapılan değişiklikler SMS yoluyla tarafınıza bildirilecektir.

* Bu e-posta size Altın Eğitim Okulları velisi olduğunuz için gönderilmiştir.

Dilerseniz bilgilerinizi güncelleyebilir veya listeden çıkabilirsiniz

Email Marketing Powered by Mailchimp