Copy
Bu e-postayı tarayıcınızda görüntüleyin
Farkı, tecrübe yaratır!

Altın Söz

"100 yaşına kadar yaşamak isterdim. Çünkü yüz yaşıma geldiğimde benimle birlikte dünya da gelişmiş olacak ve daha yeryüzünde görülecek keşif edilecek bir sürü yer ve bilgi olacak. Ve benim en sevdiği yemek bilgi olan bu aç beynim, bu bilgileri yemek için can atıyor." Elvin A. 6-A

YIL 2018 / SAYI 2 / HABER BÜLTENİ

 

ÖZEL ALTIN EĞİTİM OKULLARI

     Merhaba,

     Eğitim-öğretim yılının ikinci yarısında çocuklarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İkinci dönemler her zaman bol aktiviteli, etkinliklerle dolu ve çok hızlı geçer. Yine dopdolu bir dönem yaşayacağız. Yurt içi ve yurt dışı gezilerimiz, bayram kutlamalarımız, törenlerimiz, balolarımız, şenlik ve pikniklerimizle seneyi tamamlayacağız. Merak etmeyin bütün bu programlar sürerken çocuklarımızı da en iyi şekilde yetiştiriyor ve büyütüyor olacağız. 

     Bu sayıyı 6. sınıf öğrencimiz Elvin'in çok anlamlı bir paylaşımıyla açtık. Öğretmenler ve ebeveynler olarak Elvin'in sözlerinden önemli ipuçları yakalamamız gerekiyor. Çocuklarımız birer hazine sandığı ve sandığı doldurabilmek için onlara iyi rehberlik etmemiz gerekiyor. İşte bu anlayışla Altın Eğitimde yapılan her çalışma mutlaka bilimsel ve pedagojik temellere dayandırılarak öncelikle çocuklarımızın kişisel, ruhsal, zihinsel, akademik, kültürel, sanatsal ve sportif gelişmelerine katkı sağlamak için hazırlanıyor. Onları en verimli şekilde geleceğe hazırlayabilmek için bizlerin de ileri görüşlü ve değişime ayak uyduracak şekilde kendimizi yetiştirmemiz gerekiyor. Bu sebeple hem ülkemizde hem de yurt dışında sürekli olarak gelişmeleri izliyor ve okulumuzda hayata geçiriyoruz. 

     Hep birlikte farklı alanlarda bir çok başarıları paylaşmak dileklerimle.

Tolga ÖZDEMİR
twitter.com/tolgaozdemir75

SİZİN KÖŞENİZ

     Altın Eğitim, tüm bireyleriyle üretken bir aile. Öğrenci, veli, öğretmen herkesin bir ilgi alanı ve hobisi bulunduğunu okulda yapılan çalışmalardan biliyor ve sizleri tecrübelerinizi bu köşede paylaşmaya davet ediyoruz. Deneme, hikaye, şiir, blog, seyahat ve daha birçok konuda duygu ve düşüncelerinizi info@altinegitim.k12.tr adresine e-posta olarak gönderin, sitemiz ve bültenlerimizde yayınlayalım.

 
ŞİMDİ GÖNDER

EĞİTİM HABER

Bu yıl 17.si düzenlenen Geleneksel Antalya Eğitim Sempozyumunun, konu başlığı Ölçme Değerlendirme Sistemleri idi. Okulumuz yönetici ve öğretmenlerinin katıldığı üç gün süren sempozyum süresince birbirinden değerli konuşmacılar panel ve çalıştaylarda yer aldılar. 
Türkiye Özel Okullar Derneği tarafından düzenlenen sempozyumun detaylarını http://www.ozelokullardernegi.org.tr/ linkinde bulabilirsiniz.

Ayrıca dernek tarafından 9-15 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Kanada Eğitim Sistemi İnceleme  gezisine kurucumuz Tolga ÖZDEMİR' de katılacak olup 5 gün boyunca temaslarda bulunacaklardır.
09/02  Pafin Gezici Kitabevi okulumuzda
13/02  Anadolu Medeniyetleri Müzesi gezisi
15/02  Seminer-Dünyada Uygulanan Eğitim Sistemleri (Liseler)

İLETİŞİMDE OLALIM

F A C E B O O K
T W I T T E R
I N S T A G R A M
G O O G L E +

KİMLER GELDİ

2017-2018  Eğitim-Öğretim yılının
2. döneminde;

Göçmen Ailesi,
Güneşligün Ailesi,
Yeni Ailesi,
Kazan Ailesi,
Turgut Ailesi,
ve Öztürk Ailesi'ne 

aramıza hoş geldiniz diyoruz.

 
© 2018 Özel Altın Eğitim Okulları, Tüm hakları saklıdır.


Dilerseniz bilgilerinizi güncelleyebilir veya listemizden ayrılabilirsiniz.

Email Marketing Powered by Mailchimp