Copy
Nové vydanie podcastu!
Prezrite si tento e-mail vo webovom prehliadači

Drahí čitatelia newslettera,

mnohí vnímajú cestovanie a sťahovanie sa do inej krajiny ako únik. Ale môže to byť aj stratégia na zlepšenie života. Aj o tom bude ďalší podcast. A vedeli ste, že domestikované nie sú len mačky, psíkovia, ale aj my?
V mojom svete sa snažím prepájať všetky moje záujmy. Cestovanie, podnikavosť, slobodu, biohacking, technológie, kryptomeny, opcionalitu a všeličo iné. Janka Schweighoferová je jedným z mála ľudí, ktorá prepája veľa z tém, ktoré zaujímajú aj mňa. Poznáme ju ako autorku blogu Travelhacker.blog, ako influencerku (poteší sa, že som ju tak nazval 😎), ale okrem toho je aj podnikateľka a jej základnou hodnotou je sloboda.

Tento podcast prepája predovšetkým podnikavosť s cestovaním a slobodou. Vďaka nemu možno budete úspešnejší vo výzve podnikavosti.

Bohužiaľ táto epizóda má horší zvuk ako je zvykom, mali sme drobný boj s technológiami. Ale urobil som s ním čo sa dalo...

Ponorte sa do podcastu a ak chcete o ňom podiskutovať, pripojte sa buď do Signal alebo Element skupiny.
 
Podelím sa s vami ešte o jeden podcast. V tomto som bol hosťom Juraja Karpiša a bavili sme sa o podnikavosti v súvislosti s domestikáciou. Tiež súvisí s výzvou podnikavosti.
K výzve teda už napíšem len to, že pribúda obsah. Súčasťou výzvy je kurz (počas výzvy - apríl - zdarma), kde pomáham ľuďom zodpovedať nejaké témy, na ktoré narazia počas výzvy alebo čo napadá k téme podnikavosti mne. Je tam už zopár podľa mňa zaujímavých lekcií a myslím, že takýto pohľad na podnikavosť veľmi nenájdete.

Viac informácií o výzve nájdete tu. Zapojenie sa je počas apríla zdarma.

Debaty o tom, cez čo si písať a či je možné dôverovať telegramu ma tak trochu dokopali dopísať prehľad šifrovaných komunikačných nástrojov. V prvej časti kritizujem prístupy k súkromiu, ktoré sú podľa mňa nefunkčné (napríklad potreba dôverovať, že tvorca nástroja nespolupracuje s vašim nie-priateľom). V druhej časti potom prinášam prehľad pre mňa zaujímavých komunikátorov.

Predchádzajúce vydania podcastu


Ak ste nepočuli predchádzajúce vydania, ponorte sa do nich, myslím, že sa mnohí z vás niečo zaujímavé dozviete.

Prajem všetko dobré!

Instagram
https://www.facebook.com/jurbed
Twitter
Website
GitHub
LinkedIn
Copyright © 2022 Juraj Bednar, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp