Copy
Nové vydanie podcastu!
Prezrite si tento e-mail vo webovom prehliadači

 

 

Veronika Jelínková: Pomaly ďalej zájdeš – biohacking inak

Veronika Jelínková je biohackerka z Prahy. Je autorkou knihy Hoř pomalu, v ktorej ľuďom ukazuje ako hackovaním svojho tela pomocou rôznych techník dokážete zvýšiť svoju produktivitu, zdravie a zlepšiť spánok.

Rozprávame sa okrem iného o tom aké je to napísať knihu, ako sa dostať do flow, ako často je dobré vo flow byť, ako začať s biohackingom a ako vyhodnocovať biohacky.

Veronikina kniha sa mi páči, lebo je unikátna. Na rozdiel od iných biohacking kníh sa až tak nevenuje strave a cvičeniu, ale rôznym iným technikám, ktoré súvisia napríklad s chronickým stresom, menežmentom energie a podobne.

Ponorte sa do podcastu.

Podcast si môžete pozrieť aj ako video, stačí kliknúť.

Ak ste nepočuli predchádzajúce vydania, ponorte sa do nich, myslím, že sa mnohí z vás niečo zaujímavé dozviete.

Pár ďalších noviniek:

  • Občas sa ľudia pýtajú, prečo niečo v Paralelnej Polis nechceme robiť. Prečo nechceme spolupracovať s projektami financovanými zo štátu? O mojich osobných dôvodoch som napísal blog.

  • Kto je individualista? Je to sebec? Je to opak altruistu? Kto vlastne sme? Ťažké otázky, ale obhajoba individualizmu v mojom poňatí je môj najnovší blog.
  • Ľudia sa ma často pýtajú na moje obľúbené produkty a služby, prípadne chcú po mne zľavový kupón alebo linku. Rozhodol som sa dať všetky takéto odkazy na jedno miesto, ktoré plánujem udržiavať. Ak vás zaujíma biohacking, kryptomeny, bezpečnosť a mnohé iné témy, pozrite sa na moju stránku s obľúbenými produktami a službami. Budem ju dopĺňať. Nájdete tam recept na moju obľúbenú biohackerskú kávu s tukmi, či link na službu, pomocou ktorej si môžete zahedgovať hodnotu kryptomien.

Kniha Hackni sa!

 

 

Ak ešte nemáte knižku Hackni sa, na mojich sociálnych sieťach práve beží súťaž, do ktorej sa môžete zapojiť.

Samozrejme, možnosť je aj knižku kúpiť. Ak sa vám páčil podcast s Veronikou, môžete u mňa kúpiť dokonca výhodné balenie mojej a jej knižky.

Kde kúpiť

Teším sa na prípadnú interakciu s vami. Napríklad vo Facebook skupine tohto podcastu.


Prajem všetko dobré,

   Juraj.
Instagram
https://www.facebook.com/jurbed
Twitter
Website
GitHub
LinkedIn
Copyright © 2020 Juraj Bednar, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list

Email Marketing Powered by Mailchimp