Copy
ARYA HABER BÜLTENİ
Sonunda beklediğiniz an geldi, #AryaRetreat2017 kayıtları başladı! 1-4 Haziran tarihinde Casa dell'Arte Bodrum'da gerçekleştirilecek olan #AryaRetreat2017'ye katılmak için hemen buradan kayıt yaptırabilirsiniz.
Etkinlik ve Eğitimlerimiz
Alışık olmadığınız samimiyette ama ciddi içeriğiyle bir #AGGS eğitimi daha karşınızda. Yatırım Sözleşmesi en stresli aşamalardandır. Hem her gün kullanılmayan, hem teknik ve kompleks, hem de zaman alıcıdır. Gözünüz korkmasın, bunları girişimcilere anlatmak için buradayız.

10 Nisan 14:00-16:00 Yatırıma Hazırlık 101
Her ay tekrarlanan Yatırıma Hazırlık eğitimi, girişimcilerin yatırım başvurusu yapmadan önce bilmesi gerekenleri eğlenceli ve en iyi tüyolarla öğrendiği bir dikey eğitim serisidir. Her ayın 10'unda verilmektedir.

14 Nisan-14:00-16:00-Dış Ticaret
#AGGS eğitim serisi; insan kaynakları, finanstan ve hukuktan sonra şimdi de dış ticaret ile devam ediyor. Girişimcilerden gelen talepleri dikkate alarak Arya networkündeki paydaş ve liderlerimiz ile düzenlediğimiz #AGGS eğitimlerimizden dış ticaret eğitimini Unsped Gümrük Müşavirliği firması üstleniyor.
 
#AGGS: Arya Girişimci Gelişim Serisi, Arya Liderleri tarafından, her ay, girişimcilerin en çok ihtiyaç duydukları konularda liderlerimizin uzmanlıklarından faydalanmalarını sağlamak üzere verilen temel bir eğitim serisidir.  
#AryaRetreat2017 Pitch Challenge Başvurusu Açıldı!

Bu yılki Arya Retreat'te girişimcilerin özel bir başvuru ile seçileceğini söylemiştik. Kadın liderliğinde, şirket kuruluşu gerçekleşmiş, cirosu olan şirketiniz varsa ve tavsiye/geri bildirimlere açık olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki butonu tıklayarak başvuru formunu doldurup Arya Retreat Pitch Challenge için başvurabilir ve seçilen 5 şirketten biri olmanız durumunda Arya Retreat'e katılmaya hak kazanabilisiniz.
Hemen Başvur!
Bu Ay Neler Yaptık?
Yatırıma Hazırlık 101 Eğitimleri Devam Ediyor.
Girişiminizi kurarken onu yatırıma hazırlamak, işinizi sağlam temellere oturtmanızı sağlar. Yatırımcılar ne ister? Yatırım sunumu nasıl olmalıdır? Girişimcilerin asla yapmaması ve mutlaka yapması gerekenler neler? Bu soruların cevaplarını merak eden girişimciler, her ayın 10'unda Arya Kadın Yatırım Platformu'nda buluşuyor.
Bu Yıl Kadınlar Günü 6 Mart'taydı!

5 kadın kuruluşu bir araya gelerek kadınlar gününü bu sene 6 Mart'ta "Kadın Liderliğine Değişen Bakışlar" konferansı ile kutladık. Kadın liderliğine bakış açısını değiştirdik, ilham aldık, ilham verdik. Kadın kadına dayanışmanın en güzel örneğini sergilediğimiz etkinlikte; toplumsal, kurumsal, kişisel perspektiften geleneksel yapıya, bu yapıyı bozan kız babalarından, teknoloji sektöründeki ezber bozan çiftlere, kadın liderliğinde farkındalık ve ön yargıya, kadın örgütlerindeki etki, paylaşım ve networkün önemine değindik. “Birlikte büyüyoruz ve birlikte güçlüyüz.”  sloganı ile yola çıktığımız paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Çerçeveciden Alınan İlk Eserden Casa dell'Arte'ye Uzanan Bir Aile Koleksiyonu


Art Department kurucusu Gamze Büyükkuşoğlu, koleksiyonerlik hikayesini İstanbul Art News ile paylaştı. Koleksiyoner kimliğini giymeksizin, aile koleksiyonunun bugününü o şekillendiriyor. Koleksiyonerliğe, sahip olunan eserler üzerinden bir bilgi yaratmak ev bu bilgiyi paylaşmak olarak bakan Büyükkuşoğlu, geçmişle bağlarını koparmadan yeni sanatçılara da yönelmekten yana.
Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.
Yerelden Globale Markalar Konferansı Arya Network'üne Özel İndirimli
Dış ticaret yapıyorsanız ya da yapmak istiyorsanız bu konferansa mutlaka katılmalısınız. Artık girişimcilerin yerelde kalsa bile global pazarı takip etmesi gerekiyor. Bu nedenle yerel markaların globale uzanan hikayeleri, bu markaların kurucuları, yöneticileri bu konferansta hikayelerini paylaşıyor. Arya Kadın Yatırım Platformu kurucusu, Farplas Yönetim Kurulu Başkanı Ahu Serter; Arya Yatırımcısı ve Güvensan Temizlik Kurucusu Münteha Adalı da konferans konuşmacıları arasında. Üstelik konferans Arya Network'üne özel indirimli. İndirim kodunuzu bu linkten kullanabilirsiniz. 

İndirim Kodu: YGM2017PROMO
Basın Yansımalarımız
Emir Nevruz St. Panayia Apt. No:2 D:5 Beyoğlu İstanbul Turkey
 +90 (212) 244 5543
info@aryawomen.com

Copyright © 2016 Arya Women. All rights reserved. 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
AryaWomen · Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 34485 Sarıyer/İstanbul Maslak 42 Istanbul, 34485 Turkey · Maslak 42 · Istanbul 34485 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp