Copy
ARYA HABER BÜLTENİ
Etkinlik ve Eğitimlerimiz

Türkiye'nin, kadına en çok değer veren ve kadın girişimcileri destekleyen firmalarından biri olan UNSPED Gümrük Müşavirliği'nin Gelişim Akademisi, Arya Girişimci Gelişim Serisi'nde Dış Ticaret Eğitimi düzenliyor. UNSPED CEO'su Dr. Hakan Çınar'ın deneyimlerini paylaşacağı, girişimcilerin en zorlandıkları konularda nasıl ilerlemeleri gerektiği konusunda yol göstereceği eğitimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

10 Mayıs 14:00-16:00 Girişimciler için Yatırıma Hazırlık

Her ay tekrarlanan Yatırıma Hazırlık eğitimi, girişimcilerin yatırım başvurusu yapmadan önce bilmesi gerekenleri eğlenceli ve en iyi tüyolarla öğrendiği bir dikey eğitim serisidir. Her ayın 10'unda verilmektedir.
 

#AryaRetreat2017 Pitch Challenge'da ilk 10 Girişim Belli Oldu!

Bu yılki Arya Retreat'te girişimcilerin özel bir başvuru ile seçileceğini söylemiştik. Özel bir hızlandırma programından geçerek Arya Retrat 2017'de yatırımcılara sunum yapmaya hak kazanmak için yarışan ilk 10 girişim belli oldu!
Limatek, Tutumlu Anne, LifePinner, Impact Hub, But First Care, SBS Teknoloji, Bagaj, Lobby Reklam, Cocoas Chocolat, Kara Karga Moda girişimlerini tebrik ederiz. Hızlandırma programı Nisan ayı boyunca devam edecek ve 13 Mayıs'ta final yaparak ilk 5'e kalan girişimin açıklanacak. Bu sürede mentörleri ile birlikte sunumlarına hazırlanan girişimciler aynı zamanda Değer Önerisi, Ölçeklenme ve Potansiyeli Gösterme, Kısa Zamanda Çok Şey Anlatma ve Yatırıma Hazırlık eğitimleri alacaklar. Siz de finale kalan 5 girişimi Arya Retreat 2017 sahnesinde izlemek istiyorsanız, aşağıdaki butondan hemen kayıt formunu doldurun.
 
#AryaRetreat2017 için Hemen Kayıt Ol
Bu Ay Neler Yaptık?
İEL Kadınları Arya'da Buluştu
İstanbul Erkek Lisesi mezunu; güçlü ve başarılı kadınlar, mezunlar buluşmasını bu ay Arya ofisinde gerçekleştirdi. Arya kurucusu Ahu Serter'in de aralarında bulunduğu İEL mezunları Arya'ya oldukça yoğun ilgi gösterdi. Hem Arya'daki hedefler ve çalışmaların paylaşımı, hem kendi paylaşımları ile verimli bir şekilde gerçekleşen toplantıda ev sahipliğini İEL mezunu yeni Arya Liderimiz Uygar Akpınar üstlendi. 
 
Kadın Girişimciliği ve Teknoloji
Arya Yatırımcısı Münteha Adalı; KIGDER tarafından Kayseri, Abdullah Gül Üniversitesi'nde düzenlenen Kadın Girişimci ve Teknoloji Paneli'nde moderatör olarak yer aldı. Panelistler arasında; Futurist yazar Ufuk Tarhan, TOBB İstanbul Kadın Girişimci Kurulu Başkanı Hatice Kal, KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Erol'un da bulunduğu panelde, gelişen teknolojide kadın girişimcilerin rolü tartışıldı.
TukuTukum ile Tropik Hayaller Elle Dergisi'nde
Elle Dergisi bu ayki sayısında okuyucuları ile TukuTukum kurucusu ve Arya Girişimcisi Tuğba Kuzdere ile röportajını paylaştı. Tukutukum fularlarının renk ve deselerini Tropik Hayaller başlığı ile yayınlayan dergi, renkli ve ve farklı tasarıma sahip TukuTukum şallarını giydiğiniz kıyafeti anında değiştiren aksesuar olarak tanıttı.

Bardabas'tan Arya'ya Özel Fırsat!
23 Nisan yaklaşırken çocukları mutlu etmeniz için Bardabas'ın Arya'ya özel indirim var! ARYA5 kodunu kullanarak Bardabas kutularını %5 indirimli sahip olabilirsiniz.

The Pitcher 2017'ye davetlisiniz!

İşine güvenen ve büyümek isteyen girişimleri, yeni fırsatlar peşindeki yatırımcılar ve sektör uzmanları ile ikinci kez bir araya getirmeye hazırlanan The Pitcher, 15 Nisan’da Workinton Levent'te gerçekleştirilecek. 

14 ülkeden 500 üzerinde başvurunun arasından seçilecek en iyi 20 girişim, Türkiye, Avrupa ve Silikon Vadisi’nden çok sayıda aktif yatırımcının karşısına çıkacak

Girişimlere özel ödüllerin de dağıtılacağı etkinlikte, girişim sunumlarının yanı sıra eş zamanlı olarak konferanslar, seminerler ve atölyeler de düzenlenecek. Herkesin istisnasız ücretsiz katılabileceği The Pitcher 2017 için yerinizi şimdiden ayırın!

Ücretsiz Kaydol
Arya Kadın Yatırım Platformu olarak 18 Nisan'dan itibaren biz de Kolektif House'dayız.
Emir Nevruz St. Panayia Apt. No:2 D:5 Beyoğlu İstanbul Turkey
 +90 (212) 244 5543
info@aryawomen.com

Copyright © 2016 Arya Women. All rights reserved. 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
AryaWomen · Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 34485 Sarıyer/İstanbul Maslak 42 Istanbul, 34485 Turkey · Maslak 42 · Istanbul 34485 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp