Copy

Arya Haber Bülteni

Etkinlik ve Eğitimlerimiz:
10 Ocak - Arya Girişimci Gelişim Serisi:Girişimciler İçin Yatırıma Hazırlık 101 
19 Ocak - Arya Girişimci Gelişim Serisi: Start-up'larda Yetenek Yönetimi
7 Şubat - Arya Anadolu'da: Adana
10 Şubat - Arya Girişimci Gelişim Serisi: Girişime Hazırlık
2-4 Haziran Arya Retreat 2017

#AryaAnadolu etkinlikleri yeni yılda da devam ediyor!
 
TEB Kadın Bankacılığı iş birliği ile gerçekleştirmeye devam ettiğimiz Anadolu etkinliklerimizde yeni durağımız Adana.  7 Şubat'ta gerçekleştireceğimiz etkinlikte dünyaca ünlü başarılara imza atan bilim kadını Canan Dağdeviren'e de 2014 yılında Dilek Dayınlarlı, 2015 yılında Melek Pulatkonak'a verıien Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülü takdim edilecek.
Surgitate'in Yeni Kiti Amazon'da!

Dr. Özge Akbulut tarafından geliştirilen başarılı Arya Yatırımı Surgitate 'in yeni paketi Amazon.com da satışta! Teknoparkların 30 Yıldız Start-up'ı arasında gösterilen Surgitate başarılarına durmadan devam ediyor.
Arya Lideri Emine Başdağ tarafından gerçekleştiren, İnsan Kaynaklarında Dünyadaki Trendler ve 4. Sanayi Devriminin İş Gücüne Yansımaları eğitimi ile başlayan Girişimci Gelişim Serisi'nin ikinci eğitimi Start-uplarda Yetenek Yönetimi ile devam ediyor. Eğitim, ekibini hayallerine ortak etmenin yollarını öğrenmek isteyen herkese açık.
Bardabas Kutuları Bu Ay Müzikli!
Çocukların her ay merakla beklediği aktivite kutusu Bardabas, çocukların kulaklarının pasını silmek için bu ay gitar, marakas, davul, çıngırak, bateri ve pek çok müzik aktivitesi gönderiyor!
EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı Girişimcileri Bekliyor!
İşini büyütmek isteyen bir kadın girişimci misiniz? Bunun için gereken tutku ve vizyona sahip misiniz? Öyleyse sizi EY Türkiye Girişimci Kadın Liderler Programı’na başvurmaya davet ediyoruz…Detaylar www.ey.com.tr sitesinde. Başvuru için son tarih 13 Ocak!
 
#Tanıştıralım: Meltem Saral
Arya Liderleri ve Yatırımcılarını tanıttığımız serimizde sıradaki liderimiz Arya ile yatırımcı olmaya hazırlanan Meltem Saral. Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.
Arya yatırımlarından TukuTukum markasının geçmiş olduğumuz ay blog ve vlog sayfaları www.tukutukum.com'da yayına girdi. Tukutukum, burçlara göre hediye seçeneklerinden, ipek hikayesine, eşarbımı nasıl bağlarım videosuna kadar kullanıcılarını en iyi şekilde bilgilendirmeyi amaçlıyor. Bunun yanında gündelik moda haberleri, son trendler, güncel stiller hakkında da bir çok yazı ve görsele erişebileceğiniz TukuTukum blogunu takip etmeyi unutmayın.
Arya Yatırımcı Kokteyli Yeni Yıl Kermesi'ne Gelenler Yeni Yılda Hediyelerini Kadın Girişimcilerden Aldı
#AryaSoruyor
Emir Nevruz St. Panayia Apt. No:2 D:5 Beyoğlu İstanbul Turkey
 +90 (212) 244 5543
info@aryawomen.com

Copyright © 2016 Arya Women. All rights reserved. 


This email was sent to <<Email Address>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Arya Kadın Yatırım Platformu · Emir Nevruz Sk Panayia Apt. No:2 D:5 Istiklal, Beyoglu · Istanbul 34420 · Turkey

Email Marketing Powered by Mailchimp