Copy
Naše predpoklady sa naplnili! ☝️
Nový výskum budúcnosti trhu práce opakovane potvrdzuje to, čo sme v Akadémii už dlho vedeli. Kritické myslenie, analytické myslenie, správna práca s informáciami a riešenie problémov patria medzi najdôležitejšie a najvyhľádavanejšie kvality pracovníkov. 

Ak si aj vy chcete natrénovať kritické myslenie, nenecháme vás dlho čakať. Obľúbený kurz Kritické myslenie je späť. Prvé z troch školení začína už o dva týždne!
Online kurz KRITICKÉ MYSLENIE
Dve interaktívne školenia argumentácie, zakončené školením vyjednávania, vedené expertmi s dlhoročnými skúsenosťami teraz opäť môžete absolvovať aj vy. Prihláste sa aj vy na náš kurz a upracte si v hlave. Balík online školení Kritické myslenie majú za sebou už desiatky absolventov, ktorí si chceli natrénovať kritické myslenie a zvládať argumentovať svoje názory.
Tri piatkové školenia od 3. do 17. júna. 
Registrujte sa na kurz aj vy
NOVÝ VÝSKUM BUDÚCNOSTI PRÁCE POTVRDRZUJE DÔLEŽITOSŤ KRITICKÉHO MYSLENIA
18 tisíc účastníkov výskumu naprieč 15 krajinami potvrdilo to, čo sme v Akadémii kritického myslenia už dávno vedeli. Význam technologických, sociálnych, emocionálnych a vyšších kognitívnych zručností bude pod vplyvom nástupu umelej inteligencie a robotiky stále narastať.
Nový článok na našom blogu!
Čítajte ďalej
SKÚSME SKONCOVAŤ S HYPERAKTIVITOU. AJ NEČINNOSŤ JE DÔLEŽITÁ
„Kontakt so zraniteľnosťou nám prináša lepšie vzťahy s inými, väčšie sústredenie na prítomnosť, intenzívnejšie vnímanie toho, čo sa deje ‚tu a teraz‘. Vnímanie pozitív života, ochotu užívať si aj drobné radosti a vo všeobecnosti bližší kontakt s tým, čo znamená byť človekom.“
Náš lektor Ján Markoš v novom rozhovore pre Forbes Slovensko hovorí o jeho novej knihe Bližšie k sebe.
Prečítajte si celý článok
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website