Copy
Nájdite spoločnú reč a prineste vzájomné pochopenie do komunikácie 💬
Už budúci týždeň v piatok štartuje druhý tohtoročný kurz Umenia reakcie. Trénujte s nami vaše kritické myslenie, získajte kontrolu nad svojou komunikáciou a posilnite svoje argumentačné schopnosti. Na kurze vás pod dohľadom skúsených lektorov a lektoriek naučíme všetky potrebné schopnosti k dokonalejšej argumentácii a vhodnej reakcii, efektívnejšej komunikácii, aktívnemu počúvaniu a nekonfliktnej diskusii. 

Máme posledné miesta, rezervujte si to svoje! 
Umenie reakcie začína už v piatok, 22. apríla!
Na našom kurze Umenie reakcie vám dáme do rúk nástroje na lepšie pochopenie sveta, svojho myslenia a myšlienkových pochodov druhých. Aby ste rýchlo dokázali identifikovať dôležité informácie, vyhodnotiť ich a následne zvoliť tú najlepšiu reakciu. 
Naučíte sa efektívne komunikovať s druhými a konštruktívne diskutovať, čím predídete konfliktom a prinesiete pochopenie do rozhovorov s druhými.
Začíname už ďalší týždeň!
Registrujte sa na kurz
Martin Poliačik: Len sedliacky rozum by nám stačil tak pred 100 rokmi
Prečo sedliacky rozum nestačí? O vzorcoch myslenia, dezinformáciách v spoločnosti či kritickom myslení v školstve rozpráva v podcaste pre Plus noviny náš lektor a CEO Martin Poliačik. 
 
Počúvajte ďalej
Čo na naše kurzy hovoria ich absolventi?
Výborné interaktívne školenie v príjemnej a priateľskej atmosfére. Počas troch stretnutí sme aktívne odhaľovali zákutia efektívnej komunikácie, či umenie argumentácie a vyjednávania. Vyskúšali sme si zručnosti využiteľné v pracovnom prostredí i bežnom živote, ktoré v komunikácii pomáhajú utriediť myšlienky, stanoviť ciele, uľahčiť rozhodnutia, či pripraviť sa na oponenta,“ zhodnotili školenie v Junior Achievement Slovensko. 
Poďte na kurz aj vy
Článok: Sila propagandy sa ešte len ukáže, hovorí Poliačik. Vypnúť dezinformačné weby nestačí.
"Propaganda a dezinformácie potrebujú živnú pôdu. Rozhádanú, fragmentovanú spoločnosť, ktorá je plná nedôvery a podozrievania. V zdravých komunitách, v ktorých sa skutoční ľudia v skutočných vzťahoch navzájom podporujú, nemajú až takú šancu. Samozrejme, s výnimkou komunít, ktoré okolo tej propagandy vznikli."
V rozhovore pre Televízia TA3 lektor Martin Poliačik odpovedá na otázky o propagande, internetových hoaxoch a boji proti nim, alebo aj o vhodnom spôsobe, akým rozprávať o ťažkých témach a vojne.
Prečítajte si celý článok
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website