Copy

Prišiel čas upratať! Nová kniha z dielne AKM je práve v predaji

Po ďalšom roku plného školení argumentácie a kritického myslenia a starostlivosti o vaše myslenie prichádzame opäť raz na pomoc - nová kniha od CEO Akadémie kritického myslenia Martina Poliačika a spoluautorky Lindy Lančovej sa dostáva na pulty predajní! Minulý rok ste mali možnosť v našom newslettri nazrieť do pripravovaných kapitol novej knihy. Teraz k vám prichádza komplexný sprievodca kritickým myslením a argumentácie, doplnený o množstvo vtipných príkladov, ilustrácií a ukážok správneho vedenia rozhovorov a tvorby argumentov. Novinka s názvom Poriadok v hlave vychádza 20. januára. Svoj výtlačok si môžete predobjednať na Denníku N už dnes. 

Taktiež sme pre vás vytvorili úplne prvý merch AKM, ktorý okrem jedinečného kúsku do šatníka poslúži aj ako pripomienka pre vás a všetkých naokolo, že vás dojmy nedojmú a na presvedčenie potrebujete dobrý argument. 💪
Poriadok v hlave: nová kniha o kritickom myslení! 🧠
Predstavujeme vám úplnú novinku z dielne AKM! Kniha s názvom Poriadok v hlave od Martina Poliačika a spoluautorky Lindy Lančovej je jedinečným návodom ku kritickému mysleniu pre začiatočníkov aj pokročilých mysliteľov, ktorí si chcú upratať. Kritické myslenie vám teraz ponúkame tak, aby bolo pre vás jednoducho použiteľné v každodenných situáciách.
V spolupráci s Denníkom N si ju môžete predobjednať práve teraz. Do rúk ju dostanete od 20. januára.
Poriadok v hlave
Dajte všetkým vedieť, že vás dojmy nedojmú
Dobré myšlienky a jednoznačné postoje patria na tričká. Úplne prvý merch AKM v tom má jasno! Dve prevedenia tričiek s klasickým výjavom Platóna a Aristotela z Raffaelovej Aténskej školy, pre všetkých s citom pre jasnú argumentáciu a jednoznačnú reč.

S naším novým tričkom sa už nebudete hanbiť vypýtať si argument. 
Tričká pre kritických mysliteľov a mysliteľky máme v limitovanom počte. 
Chcem tričko!
Ostávate s nami?
Chceme byť fér! Ak ste sa k nám minulý rok prihlásili, pretože ste chceli dostávať kapitoly z pripravovanej knihy a už ďalej nemáte záujem dostávať novinky z AKM, nebudeme vám zapĺňať schránku. Odoslali sme vám 34 dielov z vtedy pripravovanej knihy, ktorá je dnes už na svete! V newslettroch vám ale naďalej budeme prinášať aktuálne novinky, ponuky kurzov a nových školení, alebo odkazov na zaujímavé články a rozhovory o kritickom myslení. 
 Ak chcete byť v obraze, ostaňte s nami! 
Odchádzam z newslettru 👋
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website