Copy
Doplnili sme nové termíny našich online kurzov!
Natrénujte si svoje myslenie v Akadémii kritického myslenia. Naše jarné kurzy sme rozšírili o ďalšie termíny školení v marci a apríli. Miesta sa nám míňajú, rezervujte si svoj kurz čím skôr! ⏰

Na našich kurzoch si pod dohľadom kvalifikovaného lektorského tímu natrénujete praktické vzorce myslenia, ktoré vám pomôžu v komunikácii, argumentácii či vyjednávaní v osobom aj profesionálnom živote. Správnou kombináciou teórie aj interaktívnych cvičení tak do rúk dostanete nástroje na jednoduchšie dosiahnutie vašich cieľov. Ktorý kurz si vyberiete vy? 
Nové termíny online kurzu KRITICKÉ MYSLENIE 
Náš online kurz Kritické myslenie sa skladá z troch školení, na ktorých sa naučíte úplné základy, ako aj pokročilejšiu úroveň argumentácie. Následne nadviažame na vaše argumentačné schopnosti školením vyjednávania. Pripravíme vás na reálne vyjednávacie situácie a dáme vám do rúk nástroje, vďaka ktorým v nich efektívnejšie dosiahnete svoje ciele. 
Prvé školenie začína už o 3 týždne! Uvidíme sa každý štvrtok od 17. februára do 3. marca. Trojtýždňový kurz kritického myslenia teraz získate za zvýhodnenú cenu. 
Kritické myslenie vo februári
Online kurzom Kritické myslenie si môžete prejsť aj v marcových termínoch. Každý piatok od 11. až do 25. marca. Registrujte si svoje miesto už teraz. 
Kritické myslenie v marci
UMENIE REAKCIE na zlepšie komunikácie 
Trojica interaktívnych školení s názvom Umenie reakcie vám ukáže cestu k efektívnej komunikácii a vhodným reakciám. Počas školení spoznáte aspekty komunikácie, náročné konverzačné situácie a úskalia ľudskej mysle. Pochopíte metódy, ktorými sa dá predchádzať konfliktom, zjemňovať vyhrotené situácie a prinášať ľudskosť, pochopenie a aktívne počúvanie do našej každodennosti.
Na kurze sa uvidíme každý štvrtok od 17. do 31. marca. Pre zaistenie kvalitného tréningu myslenia a unikátneho zážitku zo školenia máme na kurzoch obmedzený počet miest.
Umenie reakcie v marci
Tento online kurz máte taktiež možnosť absolvovať od 22. apríla do 6. mája. Po kurze tiež získate materiály, vďaka ktorým si budete môcť poznatky z kurzu kedykoľvek pripomenúť a precvičiť.
Umenie reakcie v apríli
Ako naši absolventi hodnotia online kurzy? 🤔
"Kritické myslenie ma vtiahlo do deja a napriek online formátu som mala pocit, že je oveľa interaktívnejšie, ako mnohé prezenčné školenia. Super boli grafické znázornenia, praktické nácviky, dodané materiály a aktívny prístup lektorov, ktorí vytvárali príjemnú a veselú atmosféru. Viedli nás spôsobom, že sme na súvislosti prichádzali cez vlastnú skúsenosť, čo mi pomohlo pri zavádzaní techník do praxe. Viac som spoznala svoje mentálne nastavenie a pri ťažkých rozhovoroch mi niektoré reakcie oponentov konečne začali dávať zmysel. Školenie by som odporučila každému, kto sa stretáva a pracuje s ľuďmi – čiže každému."
Registrujte sa na kurz aj vy!
Vyhrajte knižnú novinku Poriadok v hlave a ďalšie ceny!
Na oslavu vydania novej knihy sme pre vás pripravili súťaž!  Traja z vás môžu vyhrať podpísaný výtlačok knižnej novinky z dielne AKM Poriadok v hlave, spolu s našimi tričkami pre kritických mysliteľov a ďalšími cenami!

Zapojiť sa do súťaže je jednoduché, všetky detaily sa dozviete na našej stránke.
Vyhrajte novinku Poriadok v hlave
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website