Copy
Kurz Umenie reakcie začína už zajtra!
Poďte trénovať svoje myslenie! Váš obľúbený kurz Umenie reakcie začína už ZAJTRA a my vám držíme miesto. Registrujte sa na kurz a pracujte na svojom kritickom myslení a efektívnej komunikácii pod dohľadom nášho kvalifikovaného lektorského tímu. 

Naši lektori a lektorky majú desiatky rokov skúseností z praxe a už takmer 6 rokov pravidelne školíme malé firmy, neziskovky, startupy ako aj medzinárodné spoločnosti, či individuálnych záujemcov o kritické myslenie. Odovzdáme vám praktické vzorce myslenia, ktoré vám pomôžu v komunikácii, argumentácii či vyjednávaní v osobom aj profesionálnom živote. Registrujte sa na školenie a vzdelávajte sa s nami! 💪
Kurz Umenie reakcie začína už zajtra! 
Uchmatnite si jedno z posledných miest na kurze! Na kurze Umenie reakcie spoznáte rôzne aspekty komunikácie, náročné konverzačné situácie a úskalia ľudskej mysle a zároveň zreflektujete a zlepšíte svoj vlastný štýl reakcie.
Začíname zajtra! Rovnako ako pri všetkých našich školeniach si odnesiete predovšetkým zážitok z interaktívneho prístupu, pri ktorom vás ani na chvíľu nenecháme vydýchnuť.
Registrujte sa na kurz
Čo na naše kurzy hovoria ich absolventi?
"Školenie Umenie reakcie nebolo mojím prvým a určite ani posledným školeným z dielne týchto inšpiratívnych ľudí. Napriek tomu, že prebieha online, je veľmi poučné a predovšetkým interaktívne. Čiže to nie je bezbrehé počúvanie informácií, ale skvelou formou poňaté vysvetľovanie pojmov a faktov. Hlavne ich aplikácia pri zaujímavých cvičeniach je to, čo človeka upúta a zabaví. Tri a pol hodiny zbehne ako nič a po troch samostatných lekciách mi bolo ľúto, že to skončilo. Veľa poznatkov, ktoré som sa dozvedela, ako aj tipov do praxe som fakt skúsila aj v mojom reálnom živote a dosť sa mi osvedčili." Ivana, Profesia s.r.o.
UMENIE REAKCIE na zlepšie komunikácie 
Tento online kurz máte taktiež možnosť absolvovať od 22. apríla do 6. mája. Po kurze tiež získate materiály, vďaka ktorým si budete môcť poznatky z kurzu kedykoľvek pripomenúť a precvičiť.
Umenie reakcie v apríli
Martin Poliačik: Pasívne prijímanie informácií je živnou pôdou pre manipuláciu
"Vzorce myslenia, ktoré sme v knihe predstavili, dávajú ľuďom možnosť získať nové návyky pri príprave na dôležité stretnutia, prezentácie alebo rozhovory v rodine. Písali sme ju tak, aby tieto vzorce boli použiteľné v každodennom živote a ľudia sa k nim mohli opakovane vracať."

Prečítajte si rozhovor nášho lektora a autora knihy Poriadok v hlave Martina Poliačika.
Čítať ďalej
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website