Copy
Nový semester v Akadémii, plný noviniek! 💥
Po lete plnom príprav otvárame jesenný semester s množstvom kurzov, ktoré už poznáte ako aj úplných noviniek, ktoré stoja za to! Naše kalendáre sú plné, čakáme len na vás. Pozrite si školenia, ktoré sme pre vás pripravili na september a október. Registrácia je otvorená! ⬇️ 
PORAĎTE SI S TROLLMI A BUDUJTE ZDRAVÚ ONLINE KOMUNITU 🎯 
Naša novinka v online školeniach vás naučí, ako správne fungovať v online priestore a pomôže vám vytvoriť stratégiu na budovanie zdravej virtuálnej komunity. S novou lektorkou Karin objavíte zákulie mnohých uspešných online kampaní a tvorby kreatívneho obsahu na sociálne siete. Nový kurz AKM si vyskúšate v dvoch online školeniach. 
Vidíme sa  21. a 28. septembra! 
Chcem sa registrovať
TRÉNUJTE S NAMI KRITICKÉ MYSLENIE 🧠
Dve interaktívne školenia argumentácie, zakončené školením vyjednávania, vedené expertmi s dlhoročnými skúsenosťami teraz opäť môžete absolvovať aj vy. Prihláste sa aj vy na náš kurz a upracte si v hlave. Balík online školení Kritické myslenie majú za sebou už desiatky absolventov, ktorí si chceli natrénovať kritické myslenie a zvládať argumentovať svoje názory.
Tri online štvrtkové školenia už od 29. septembra!
Registrujte sa na kurz aj vy
NEPÁLTE MOSTY, KOMUNIKUJTE ŤAŽKÉ TÉMY ZODPOVEDNE 🔥
Náročné konverzácie ani ťažké témy nemusia vždy končiť vyhroteným konfliktom. Naučte sa ako komunikovať s prehľadom v myšlienkach, kľudom v hlave a s porozumením pre partnera v diskusii. So špeciálnym hosťom a šachovým veľmajstrom Jánom Markošom si prejdete kurzom, ktorý vám pomôže zvládnuť konverzácii v práci aj osobom živote. 
Od 20. októbra až 3. novembra, plne online. 
Chcem vedieť viac
FIREMNÁ KULTÚRA KRITICKÉHO MYSLENIA VEDIE K EFEKTÍVNEJ SPOLUPRÁCI A PREKONÁVANIU KRÍZ 💪
"Firemnú kultúru môžeme definovať ako súbor prístupov, postupov a správania vo firme. Ide o spôsob vzájomných interakcií na základe zdieľaných hodnôt zamestnancov, ktoré vedú k spoločným firemným rozhodnutiam. Kladenie dôrazu na kritické myslenie v pracovných tímoch vám pomôže nastaviť firemnú kultúru tak, aby vaša každodenná práca prinášala čo najlepšie výsledky."
Nový článok na našom blogu ❗️
Čítajte ďalej
ZASTAVTE ŠÍRENIE FAKE NEWS A KONTROLUJTE FAKTY 👇 
Zastavenie šírenia falošných správ nie je len zodpovednosťou platforiem, ktoré ich šíria. Tí, ktorí konzumujú správy, by mali taktiež hľadať spôsoby, ako určiť, či to, čo čítajú a počúvajú, je pravda.

V novom príspevku prinášame tipy a triky na to, ako odhaliť nepravdivé správy a brániť sa proti fake news. 
Idem na to
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website