Copy
Nová kniha Poriadok v hlave je práve teraz v predaji!
Novinka od Martina Poliačika a spoluautorky Lindy Lančovej "Poriadok v hlave. Kritické myslenie pre každý deň" vychádza von! Od dnes ju nájdete na pultoch vybraných kníhkupectiev a po objednaní z e-shopu vám bude odoslaná domov. Taktiež si ju môžete zakúpiť v elektronickej verzii a rovno začať čítať. Poriadok v hlave je váš názorný sprievodca kritickým myslením, ktorý vás naučí od základov argumentovať, zmysluplne prezentovať svoje myšlienky a pýtať sa, konštruktívne podávať kritiku a ukáže mnohé ďalšie nástroje, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a upratať si v hlave. 

Začíname jarný semester v Akadémii! Spustili sme registráciu na naše online kurzy Kritického myslenia a Umenia reakcie. Rovnako ako pri všetkých našich školeniach si odnesiete predovšetkým zážitok z interaktívneho prístupu, pri ktorom vás ani na chvíľu nenecháme vydýchnuť. Zažijete tréning, pri ktorom na chvíľu zabudnete, že sa vidíme len online. Odkazy na registračné formuláre nájdete nižšie. Čítajte ďalej!
Kniha, ktorá vznikla z praxe
Nová kniha Poriadok v hlave je práve teraz v predaji! Novinka z dielne AKM vám poslúži ako sprievodca upratovaním vo vašich myšlienkach, kritickom myslení, argumentácii, či komunikácii. Kritické myslenie dostanete vykreslené na vtipných príkladoch a situáciách z každodenného života. Kniha vás naučí praktické vzorce myslenia, ktoré s vami ostanú navždy. 
Poriadok v hlave si teraz môžete kúpiť v obchode Denníka N v klasickej papierovej, ako aj elektronickej verzii. Kniha vychádza už dnes!
E-kniha Poriadok v hlave
Nové termíny online kurzu KRITICKÉ MYSLENIE 
Náš online kurz Kritické myslenie sa skladá z troch školení, na ktorých sa naučíte úplné základy, ako aj pokročilejšiu úroveň argumentácie. Následne nadviažame na vaše argumentačné schopnosti školením vyjednávania. Pripravíme vás na reálne vyjednávacie situácie a dáme vám do rúk nástroje, vďaka ktorým v nich efektívnejšie dosiahnete svoje ciele. 
Uvidíme sa každý štvrtok od 17. februára do 3. marca. Trojtýždňový kurz kritického myslenia teraz získate za zvýhodnenú cenu. 
Kritické myslenie
UMENIE REAKCIE na zlepšie komunikácie 
Trojica interaktívnych školení s názvom Umenie reakcie vám ukáže cestu k efektívnej komunikácii a vhodným reakciám. Počas školení spoznáte aspekty komunikácie, náročné konverzačné situácie a úskalia ľudskej mysle. Pochopíte metódy, ktorými sa dá predchádzať konfliktom, zjemňovať vyhrotené situácie a prinášať ľudskosť, pochopenie a aktívne počúvanie do našej každodennosti.
Na kurze sa budeme stretávať od 17. do 31. marca. Kurz má limitovaný počet miest, preto dlho neváhajte. 
Umenie reakcie
Dajte všetkým vedieť, že vás dojmy nedojmú
Dobré myšlienky a jednoznačné postoje patria na tričká. Úplne prvý merch AKM v tom má jasno! Dve prevedenia tričiek s klasickým výjavom Platóna a Aristotela z Raffaelovej Aténskej školy, pre všetkých s citom pre jasnú argumentáciu a jednoznačnú reč.

S naším novým tričkom sa už nebudete hanbiť vypýtať si argument. 
Chcem tričko!
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website