Copy
SKÚSTE SI NAŠE OBĽÚBENÉ ŠKOLENIE LEN TAK, ZADARMO 
Jesenné kurzy sa skončili, no my sa už pripravujeme na novú sezónu školení! Medzitým sme pre vás pripravili malé ochutnávky toho, na čo sa môžete tešiť v novom semestri. Príďte si vyskúšať školenie online a úplne zadarmo! Na výber je jedna obľúbená stálica a aj úplná novinka z menu AKM. Na ochutnávkach si na vlastnej koži skúsite, ako to na našich kurzoch funguje, nazriete do našich cvičení a aj vás naučíme niečo o kritickom myslení, len tak. 

Ktorú ochutnávku si vyberiete? Registračný link nájdete nižšie. ⬇️
🔴 OCHUTNÁVKA #1: Ako sa pripraviť na náročné konverzácie?

Doma, s kolegami, pri prijímaní spätnej väzby, alebo vyjednávaní podmienok so šéfmi sa dostávame do situácii, v ktorých zrazu emócie začnú byť oveľa silnejšie ako snaha o naozaj konštruktívnu diskusiu. Na to, aby sme si nielen zachovali chladnú hlavu v každej konverzácii, ale tiež vyťažili z rozhovoru čo najviac, máme v AKM mnoho šikovných nástrojov. 

22. novembra od 16:00 do 17:30
Chcem sa registrovať!
🔴 OCHUTNÁVKA #2: Strategická komunikácia v online priestore
Strategická komunikácia v online priestore s Karin Sedlákovou, Vám načrtne, ako v mediálnom svete funguje moc, kto ju vlastní, kto formuje a akými nástrojmi ju prenáša na online publikum. Taktiež Vám ukážeme akú moc držíte v rukách vy samy a ako ju viete čo najlepšie použiť. Spoznáte úspešné (aj menej úspešné) príbehy kampaní a iniciatív, ktoré rýchlo pochopili ako fungujú online platformy a zručne využili tieto poznatky.
30. novembra od 16:00 do 17:30
Chcem sa registrovať!
📌 NOVÝ ČLÁNOK NA NAŠOM BLOGU: Čo je to láskavá kritika a ako ňou dosiahnuť poriadok v konverzácii 
Správna konverzácia je skutočne základnou stavebnou jednotkou všetkých medziľudských vzťahov. Koľkokrát sa s niekým rozprávate a každou vetou sa odbíjate ďalej a ďalej, ako biliardove gule. Akoby ste sa rozprávali na dve úplne iné témy, pritom sa točíte okolo rovnakej pointy. Našťastie so správnym tréningom zistíte, ako sa tomu vyhýbať. Jedným z nástrojov je aj láskavá kritika.
Ako to dosiahnuť sa dozviete v novom článku na našom webe!
Chcem to vedieť!
⚡️ RÝCHLY TIP DO KONVERZÁCIE: Ako udržať úroveň rozhovorov 
Keď sa vyhraníš proti postoju alebo názoru, zamysli sa nad tým, v čom si z teba tvoj oponent môže vziať príklad. Akceptácia násilných prejavov v spoločnosti rástla postupne a radikalizácia nastala aj tým, že strany sporu si navzájom zrkadlili stále ostrejší slovník, prejavovali si stále menší rešpekt a prestali brať do úvahy čokoľvek, čo by mohli mať spoločné.
Copyright © 2022 Akadémia kritického myslenia, Všetky práva vyhradené.
Tento email ste dostali, pretože ste prejavili záujem o naše novinky.

Chcem sa odhlásiť z odoberania newsletterov.
 
Facebook
Link
Website