Copy
Newsletter společnosti OVUS
Informace o vejcích, společnosti a recepty
 

Úvodní slovo

Vážení čtenáři, uživatelé internetu, příznivci našich aktivit, obchodní partneři, milovníci vajíček, i krásné velikonoční tradice,

jelikož se kvapem blíží nádherné jarní svátky, Velikonoce, rádi bychom vám nabídli další newsletter, jímž bychom chtěli obohatit vaše informace o takové super potravině, jakou vajíčka opravdu jsou. Přeji vám při čtení příjemný zážitek, trochu inspirace, chuť na vajíčka značky OVUS a Velikonoce plné sluníčka i pochoutek, které k této době patří.

Ing. Tomáš Milich, jednatel společnosti 
713577f7-9659-49cd-9aec-2cf34ea76b93.jpg

Když se zajímáme o to, co jíme

Bezpečnost potravin je pro spotřebitele významnou informací. Jde-li o produkty živočišného původu, snaží se Státní veterinární správa zákazníkům poskytnout jistotu, že je obsah jejich nákupního košíku v pořádku. Více prozradil v rozhovoru MVDr. Zdeněk Císař, ředitel odboru veterinární hygieny a ochrany veřejného zdraví 2 Krajské veterinární správy SVS pro Středočeský kraj.


84a0e8ef-4416-4820-963d-42996cb6184e.jpg

Recepty podle OVUS

Kuchyni v OVUS považujeme za místo, kde se snoubí tradice, zkušenosti generací i prostor pro inovace a experimentování, jehož hranice jsou takřka nekonečné.  Proto jsme pro vás na webu připravili rubriku, kterou věnujeme receptům, v nichž hlavní roli hrají vajíčka, poklady české i mezinárodní gastronomie.  V článku navíc najdete tip na vynikající jarní tousty.


d57a67ee-846a-48f4-a1f1-dcc8e31cd85d.jpg

Pro velkoodběratele: od školních jídelen po nemocnice

O vajíčkách obvykle uvažujeme jako o předmětu každodennosti. Často nás ale překvapí svou lahodnou chutí i líbivým vzhledem. Atraktivní jsou nejen pro koncového zákazníka, který je nakoupí v supermarketu, nýbrž i pro řadu velkoodběratelů. O potenciálu této suroviny se v rozhovoru rozpovídal jednatel OVUS – podnik živočišné výroby Ing. Tomáš Milich.


79806aff-bd72-4b1b-b753-bfa548d71c39.jpg

Velikonoční vajíčko jako symbol

Svátky jara známé jako Velikonoce považujeme obvykle za křesťanskou tradici. Ale to je jen část jejich historie. Oslavy jara se objevují již v době bronzové. Významným motivem, k němuž odkazují, je plodnost, ať už polí, myšlenek či vztahů. A vajíčko při těchto příležitostech vždy hrálo a hraje téměř čarovnou roli.
Facebook   Přeposlat 
Copyright © 2017 OVUS-podnik živočišné výroby, spol. s r. o., Všechna práva vyhrazena.
odhlásit z odběru emailů    aktualizovat své údaje 
Email Marketing Powered by Mailchimp

Pro OVUS připravil tým Media Know a vitaPR.