Nieuws vanuit onze klanten en initiatieven
Zag onlangs een prachtig filmpje over social return bij Netterden, of in gewone mensenwoorden: ontmoet Gonny!
Het MVO jaarverslag van Boeve Afbouw is HIER te lezen!
Eind oktober is er digitaal een bijeenkomst geweest van de Noordwest Veluwe Verduurzaamt. Het was fijn om na maanden weer met elkaar verbonden te zijn en te horen van deelnemers als Van Werven, de gemeente Oldebroek en Bredewold over de plannen rond verduurzaming. Een mooi staaltje verduurzaming kwam van Van Werven, zie dit mooie filmpje over de recycling van Wilson! De stichting ontwikkelt zich ondanks de lastige context positief door, ook qua aantal deelnemers. Dat is mooi om te zien.
We hebben op 3 november jl. digitaal een bijeenkomst gehouden van het sectorinitiatief brandstofreductie Noordoost Nederland. De website vult zich steeds meer en het aantal leden stijgt ook gestaag door, zie www.brandstofreductie.nl. Een persbericht van de bijeenkomst vindt u op de website.
Op 30 november a.s. hoop ik een digitale bijeenkomst van Kampen Verduurzaamt te faciliteren. Die zal van half 8 tot 9 uur in de avond zijn. Mocht u interesse hebben om deel te nemen, laat het me dan even weten.
Op 15 december a.s. van half 11 tot 12 uur komt Trees van Montfoort een Will2Inspire bijeenkomst geven over haar boek Groene theologie. Ik heb het boek met veel plezier gelezen en beschouw het als het beste boek over duurzaamheid van het afgelopen decennium. Natuurlijk is deze bijeenkomst ook digitaal. Wilt u deelnemen? Laat me dat dan even weten.
|