Nieuws over de Paulus Medewerkers
Paula Bezuijen
Paula is terug van verlof en voortaan op maandag, woensdag en vrijdag breed inzetbaar in de school. Paula is betrokken bij schoolbeleid en in de groepen ter vervanging.
Anja Greep
Anja, verving per aanvang dit schooljaar op maandag en vrijdag het verlof van Paula in groep 7 en zal dit blijven doen tot aan de zomervakantie.
Carla de Weerdt
Ook Carla verving één dag van Paula's verlof en zal dit blijven doen tot aan de zomervakantie.
Dankzij de (extra) inzet door Anja en Carla is ons team met drie (leerkracht)dagen uitgebreid. Zo is er continuïteit in de groepen en mócht er eens iemand ziek zijn, dan is de vervanging intern op te lossen dankzij inzet van Paula.
Prettig voor iedereen.
Joke Schuurman
Zoals jullie vast gemerkt hebben missen wij onze administratieve kracht Joke iedere maandag en dinsdag. Joke voelt zich al enige tijd overspannen en is daarom ook afwezig. Wij wensen Joke van harte beterschap en hopen dat zij gauw weer bij ons terug komt!
Deborah Sweris
Op dinsdag vervangt Deborah Joke. Deborah is administratief medewerker en heeft zich in hoog tempo ingewerkt binnen St. Paulus. Dankzij Deborah kunnen de nodige bestellingen en financiën gewoon doorgaan.
Nu er nog maar één dag per week administratie is is het soms even behelpen rond de verwerking van verlofbriefjes, poststukken en communicatie. Wij doen ons uiterste best om alles draaiende te houden en hopen op uw begrip!
|