Afscheid nemen en welkom heten
In de vorige nieuwsbrief gaf ik al aan dat er nog een afscheid zou plaatsvinden voor het 2e bestuur van Stichting SMARTS onderwijs. Met veel plezier, maar ook wel tranen hebben wij met het hele team afscheid genomen. Het was een gezellige avond met een mooie speech van Mehek (onze voorzitter) en leuke reacties van het 2e bestuur op de cadeautjes. Nogmaals willen wij Esen, Elias, Denise en Alida heel erg bedanken voor al hun hulp.
Na bijna drie volle jaren trouwe dienst, is het jammer genoeg ook tijd voor Anuska om een nieuwe weg in te slaan. Binnenkort hebben wij een afscheid voor Anuska om haar te bedanken.

Verder hebben wij sindsdien twee nieuwe leden mogen aannemen, Laurien van der Lee als modulecoördinator en Emma Verdaasdonk als studenten-scholencoördinator. Wij zijn erg blij met hun enthousiasme en hebben vertrouwen in een prettige samenwerking. De foto hieronder is genomen tijdens de eerste Grote Vergadering met het gehele nieuwe team, helaas kon Anuska hier niet bij aanwezig zijn.
Daarnaast is het huidige bestuur al weer bijna een jaar in functie, binnenkort wordt er begonnen met het zoeken naar een nieuw bestuur!
|