In het weekend van donderdag 24 tot en met zondag 27 januari viert TivoliVredenburg het jubileumfeest van het jaar. Of beter gezegd: van de afgelopen vijf jaar. Want aan het begin van het nieuwe jaar staat hét muziekpodium in Utrecht stil bij een dubbel jubileum. TivoliVredenburg bestaat vijf jaar; de Grote Zaal maar liefst veertig jaar. Reden voor een feestje. Events.nl spreekt erover met Menno Tielemans en Rosa Braas van de afdeling zakelijke verhuur.
Benieuwd naar de verhalen van branchegenoten? De rubriek Eventpersonality geeft een kijkje in het leven van vakgenoten. Maak deze week kennis met Sam Hilkens van The Dylan Amsterdam.
In december bestond Invitado Visitor Management uit Rotterdam 12,5 jaar. Maar al te lang stilstaan bij dit koperen jubileum wil Michiel Droog niet. ‘Ik kijk veel liever vooruit,’ zegt de ondernemer.
Twintig jaar geleden besloot Akim Bwefar van zijn passie zijn levenswerk te maken. Anno 2018 is zijn BWEFAR Professional Event Facilities in evenementenland een begrip.
Dertig jaar geleden was het magazijn van Expo Flora gevuld met bloemen en planten. Inmiddels is het 10.000 m2 grote magazijn voor het grootste gedeelte gevuld met meubilair en Expo Walls.